Neprihlásený  |    0,- €
  

Dodacie podmienky
Tovar zvyčajne zasielame do troch pracovných dní po obdržaní objednávky. Dodací termín je preto závislý od spôsobu dodania a rýchlosti Slovenskej pošty, prípadne kuriéra. Objednaný tovar zasielame poštou na dobierku - na faktúru len po telefonickom dohovore. Pri zasielaní na dobierku sa jedná približne o tri až päť dní. 

Poštovné a balné
Pri objednávke do 200 € je nutné pripočítať k cene tovaru jednotnú položku poštovné balné 3,33 € . Prepravné je pripočítané k cene objednaného tovaru a je súčasťou faktúry. 

Povinnosti zákazníka
Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a komplet-nosť tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, nepreberajte zásielku a ihneď kontaktujte dodávateľa. Akékoľvek neskoršie reklamácie ohľadom fyzického poškodenia tovaru alebo kompletnosti dodávky nie je možné akceptovať.

Záručné podmienky
Na všetok tovar poskytujeme zákonom stanovenú záručnú lehotu po dobu 24 mesiacov. Pre uplatnenie reklamácií sa riadime platným obchodným zákoníkom, resp. občianskym zákoníkom.

Ochrana osobných údajov 
Naša firma sa zaväzuje neposkytnúť osobné údaje tretej strane pre akékoľvek účely, pokiaľ k tomu zákazník nedá súhlas. Pri registrácií má zákazník možnosť zvoliť si zasielanie informácií o nových produktoch alebo iných marketingových informácií od prevádzkovateľa internetového obchodu .

 
 
 
 
 

O nás  |  Ako nakupovať  |  Obchodné podmienky  |  Registrácia  |  Kontakt